نوین تجارت

ثبت نام

برای ثبت نام در دوره های حضوری شما می توانید از طریق وبسایت و یا مراجعه حضوری به شرکت نوین تجارت ثبت نام خود را انجام دهید. برای ثبت نام در دوره های غیر حضوری نیز ثبت نام شما از طریق وبسایت مجموعه صورت می پذیرد.

تمامی افرادی که متقاضی شرکت در دوره های مدیریت کسب و کار مجموعه نوین تجارت می باشند. پس از حضور در جلسات مصاحبه با مدیریت و ممیزان آموزشی مجموعه، در صورت دارا بودن شرایط لازم نظیر:

  1. صاحب کسب و کار بودن و یا تجربه کاری مفید در کسب و کار و حرفه ای را داشتن
  2. انگیزه و توانایی لازم را جهت ارتقای دانش و تغییر نگرش و افزایش مهارت داشته باشند

ثبت نام  آنها در دوره ها صورت خواهد پذیرفت.

پرداخت کل شهریه دوره (چه به صورت نقدی و یا به صورت چک) باید قبل از شروع دوره صورت پذیرد و قبل از پرداخت کامل شهریه از ورود دانشپذیران به کلاس جلوگیری می شود.

عدم شرکت در کلاس ها پس از ثبت نام و شروع دوره، به منزله انصراف از دوره و استراداد شهریه نخواهد بود و برای آن دسته از دانشپذیرانی که به دلایل مختلف موفق به حضور در کلاس ها نشده اند فایل صوتی کلاس ارائه خواهد گردید.

در تمامی دوره ها پس از ثبت نام انصراف از دوره امکان پذیر نمی باشد و شهریه به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

دوره ها

دپارتمان آموزش عالی کسب و کار نوین تجارت دوره های حرفه ای و تخصصی خود را  به صورت بلند مدت و کوتاه مدت برگزار می نماید. دوره های بلند مدت نظیر دوره هایMBA  وDBA  و دوره کارآفرینی می باشد.

دوره های کوتاه مدت نظیر دوره تجارت و بازرگانی خارجی (صادرات و واردات)، دوره های فروش و مذاکره و بازاریابی و تبلیغات و دوره های آموزش اصناف و ... می باشد.

دورهMBA , DBA  به گونه ای طراحی شده است که مدیران و صاحبین کسب و کار و افرادی که در رشته هایی به غیر از مدیریت تحصیل کرده اند با فراگیری دانش مدیریت و پرورش توانمندی ها و تبدیل این توانمندی ها به مهارت، نگاهی متفاوت به کسب و کار خود خواهند داشت و به توسعه و رونق بیشتر کسب و کار خود دست می یابند.

این دوره ها به دو صورت برگزار می گردد:

  1. برای تمامی افرادی که دغدغه توسعه و رونق کسب و کار خود را دارند و به دنبال دانشی کاربردی و پیاده سازی آن در کسب و کار خود می باشند، دوره های دپارتمان عالی کسب و کار مجموعه، می تواند راه گشا و کمک کننده باشد.
  2.  برای آن دسته از افراد که برای دریافت پروانه کسب خود اقدام کرده اند پیرو فرآیند آموزش تعریف شده از سوی اتاق اصناف شهرستان کاشان دوره آموزشی 10ساعته برگزار می گردد و گواهینامه آن جهت صدور پروانه کسب به متقاضیان ارائه می گردد.

دوره های بلند مدت و کوتاه مدت دپارتمان آموزش عالی مجموعه (نظیر: MBA، DBA، تجارت و بازرگانی خارجی، فروش و مارکتینگ) غالبا به صورت حضوری برگزار می گردد.

دوره های دپارتمان بورس و سرمایه گذاری و برخی دوره های آموزشی کوتاه مدت به صورت غیرحضوری (آنلاین) برگزار می گردد.

دوره های غیرحضوری مجموعه  با استفاده از پلتفرم ای سمینار برگزار می گردد و مزیت آن نسبت به دوره های حضوری، آرشیو تصویری تدریس اساتید می باشد که از سایت ای سمینار ویدئو دوره قابل دانلود می باشد.

از منظر انتخاب اساتید و محتوای کلاس تمامی موارد کاملا طبق استانداردهای آموزش کلاس های حضوری خواهد بود و ارتباط با اساتید از طریق صدا، تصویر و با تایپ سوالات امکان پذیر خواهد بود و از منظر برگزاری کلاس هم در کلاس های آنلاین که تحت پلتفرم ای سمینار برگزار می گردد برای تمامی دانشپذیران پشتیبانی در نظر گرفته شده است که در فرآیند کانکت شدن در شروع کلاس و در طول کلاس پاسخگوی همه دوستان خواهد بود و نماینده مجموعه هم در طول کلاس ناظر بر فرآیند برگزاری کلاس خواهد نمود.

دوره MBA دوره یک ساله می باشد و کلاس ها هفته ای یکبار بعد از ظهر ها برگزار می گردد و معمولا زمان هر جلسه کلاس 5 الی 6 ساعت خواهد بود و در هر جلسه هم دو آنتراکت 15 الی 20 دقیقه برای استراحت اساتید و دانشپذیران در نظر گرفته شده است.

دوره  DBA  حدود یکسال و نیم زمان می برد و به واسطه پروژه محور بودن دوره و مباحث ارائه شده کلاس ها به صورت سه جلسه متوالی در پایان هر ماه برگزار می گردد و معمولا زمان هر جلسه 7 الی 8 ساعت می باشد و در هر جلسه هم دو آنتراکت 30 الی 40 دقیقه برای استراحت اساتید و دانشپذیران در نظر گرفته شده است.

 دوره های کوتاه مدت هم به تناسب موضوع، سرفصل ها و محتوای آموزشی تعداد جلسات تعیین می گردد و معمولا جلسات همانند دوره هایMBA  5 الی 6 ساعته می باشد.

در دوره های آنلاین به تبع نبود زمان استراحت و جهت حفظ اثربخشی معمولا زمان جلسات 2.5 الی 3 ساعت در نظر گرفته می شود.

در دورهMBA   مدرک پایان دوره از سوی موسسه آموزش عالی آزاد سریرا صادر می گردد و دارای مهر تایید وزارت علوم و قابل ترجمه می باشد.

در دورهDBA  مدرک پایان دوره از سوی مدرسه کسب و کار ماهان صادر می گردد و مدرک مورد تایید وزارت علوم دارای هولوگرام و شماره سریال می باشد. قابلیت استعلام و پیگیری مدارک از سامانه VOHEC.IR از طریق شماره سریال درج شده بر روی گواهینامه وجود دارد و قابل ترجمه می باشد.

گواهینامه دورهDBA  به دو صورت فارسی و لاتین صادر می گردد.

در دوره های کوتاه مدت نظیر (بورس و سرمایه گذاری و ...)  و دوره های آنلاین هم مدرک از سوی مرکز آموزش بازرگانی صادر می گردد.

راه های ارتباطی مجموعه نوین تجارت با علاقه مندان به آموزش از طریق وب سایت، اینستاگرام، کانال های تلگرام و واتس آپ انجام می شود.

بله از آنجایی که دانشپذیران دوره ها به ویژه دوره های بلند مدت صاحبین کسب و کار هستند و حضور آنها در کلاس ها مستلزم برنامه ریزی خواهد بود، تقویم آموزشی سه ماهه برای دانشپذیران تنظیم می گردد و در اختیار دانشپذیران قرار می گیرد.

محل برگزاری دوره هایMBA  و DBA  شرکت نوین تجارت خواهد بود و برای برگزاری دوره های دیگر به فراخور تعداد افراد شرکت کننده و شرایط لازم برای برگزاری مکان کلاس مشخص و  قبل از شروع دوره به دوستان اطلاع داده خواهد شد.

غیبت در هر جلسه تنها در صورت هماهنگی با واحد آموزش  امکان پذیر است. در دوره ها تعداد غیبت ها محدود می باشد و غیبت بیش از حد مجاز منجر به عدم صدور مدرک خواهد شد.

اساتید

اساتید دوره ها از بین باتجربه ترین و مطرح ترین اساتید حوزه مدیریت کسب و کار که علاوه بر دانش و علم به روز در این حوزه مهارت و تجربه عملی تمامی مباحث مورد تدریس شان را به همراه دارند و خود به عنوان مدیریت و یا مشاور در سازمان های مطرح فعالیت دارند.

تمامی اساتید به عنوان مدرسین برتر کشوری از تهران در شرکت حضور پیدا می کنند.

مشاوره و راهنمایی گرفتن از اساتید در چارچوب قوانین و مقررات مجموعه نوین تجارت و با هماهنگی با دپارتمان مشاوره مجموعه و با هماهنگی جلساتی در مجموعه نوین تجارت امکان پذیر خواهد بود.

موسسه
  • دپارتمان آموزش اصناف و دپارتمان آموزش بورس و سرمایه گذاری شرکت نوین تجارت به نمایندگی مرکز آموزش بازرگانی تهران فعالیت می نماید.
  • دپارتمان آموزش عالی کسب و کار هم در دوره MBA  به نمایندگی از موسسه آموزش عالی سریرا و در دوره  DBA  به نمایندگی مدرسه عالی کسب و کار ماهان فعالیت می نماید.
  • دپارتمان برندینگ و تبلیغات هم در ارائه خدماتی همچون ثبت شرکت و ثبت برند و ارائه خدمات مشاوره برندینگ و تبلیغات به صورت کاملا مستقل و تحت عنوان برند تجاری نوین تجارت فعالیت می نماید.
  • دپارتمان مشاوره و خدمات کارآفرینی مجموعه هم به عنوان نماینده رسمی اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان اصفهان فعالیت می نماید.

خیر. مر کز آموزش بازرگانی تهران وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت شروع به فعالیت نموده و به عنوان یکی از مهمترین مراکز آموزش های تخصصی کسب و کار نقشی فعال در جهت مدیریت و اجرای آموزشهای مورد نیاز در حوزه کسب و کار عهده دار می باشد.

شرکت نوین تجارت به عنوان نمایندگی رسمی مر کز آموزش بازرگانی تهران در شهرستان کاشان فعالیت می نماید و حیطه فعالیت آن با اتاق بازرگانی، صنایع و معادن کاملا متفاوت می باشد.