نوین تجارت

MBA چیست؟

دوره مدیریت MBA از جمله دوره های آموزشی مدیریتی پر رونق سال های اخیر است که بیش از صد سال قدمت داشته و با رقابتی شدن عرصه کسب و کار در جهان هرسال طرفداران بیشتری را به خود برای یادگیری مدیریت کسب و کار دریک فضای پر نوسان و رقابتی جذب کرده است . MBA مخفف عبارت Master of Business Administration بوده و به طور خاص برای کسانی در نظر گرفته شده است که نیازمند دانش مدیریت هستند و قصد بهبود و توسعه  کسب و کارخود را دارند.

سلام

دکتر یحیییییییییی111یییییییییییییی علوی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیستری را برای طراحان رایانه ای و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیستری را برای طراحان رایانه ای و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

کیفیت محتوا و ساختار دوره

بروز ترین دوره های آموزشی حوزه مدیریت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد

کیفیت خیلی بالا

واقعا کیفیت ما خوب است

قدرت استراتژی بالا

ما خیلی قدرتمند هستیم در استراتژی

مدیریت فروش و بازاریابی

بهترین فروشنده های ایران هستیم

کیفیت خیلی بالا

درخواست ۲۲۰ نماینده کنگره برای تشدید مواضع بایدن علیه ایران، ابراز امیدواری بن سلمان برای برقراری روابط خوب با ایران، توافق آمریکا و اسرائیل بر ایجاد گروه‌کاری برای تمرکز بر پهپاد‌ها و موشک‌های ایران، ادعای اسرائیل درباره سرنگونی پهپاد حزب‌الله و حمله انصارالله یمن به پایگاه هوایی عربستان، از مهم‌ترین خبر‌ها و رویداد‌های مرتبط با خاورمیانه بوده اند.

قدرت استراتژی بالا

ند، می‌خواهند وزیر یا شهردار شوند / کنایه سنگین روحانی اصلاح‌طلب به مطهری / تشکیل پرونده قضایی برای انتشار فایل صوتی جنجالی نظر یک اصلاح‌طلب درباره پیشنهاد تعویق انتخابات / کسانی که زودهنگام اعلام کاندیداتوری کرده‌اند، می‌خواهند وزیر یا شهردار شوند / کنایه سنگین روحانی اصلاح‌طلب به مطهری / تشکیل پرونده قضایی برای انتشار فایل صوتی جنجالی رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: احمدی نژاد در انتشار فایل صوتی ظریف نقش دارد؟ / ادعای نیروی دریایی آمریکا در مورد مواجهه با نیرو‌های ایرانی در خلیج فارس / شمخانی: دوگانه‌ای برای اجرای سیاست‌های نظام در میدان و دیپلماسی نداریم و… رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.

مدیریت فروش و بازاریابی

احبه ظریف از دید مسیح مهاجری /حیرت‌نامه «ظریف» از عبدالله گنجی ده نکته در حاشیه مصاحبه ظریف از دید مسیح مهاجری /حیرت‌نامه «ظریف» از عبدالله گنجی در جست و جوی عاملان انتشار فایل جنجالی، واقعیت‌های تلخ کم آبی امسال، اقدام فوری برای سهامداران خرد، بیم و امید سامانه واکسیناسیون، حریم اقتصاد دولتی، خصوصی است! بسته ۳+۷ برای نجات بورس، اقتصاد، معطل میان انتخابات و مذاکرات، صدای پای ویروس هندی، کلاب‌هاوس؛ شبکه گفت‌وگو‌های بین‌الاذهانی، نشانه‌های کاهش قیمت در بازار مسکن و آغاز واکسیناسیون کرونا برای سنین ۸۰ سال به بالا، از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.
ویژگی 1

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

ویژگی 2

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

ویژگی 3

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک

مخاطبیـــن این دوره

بروز ترین دوره های آموزشی حوزه مدیریت

MBA Contacts

مخاطبین دوره مدیریت کسب و کار

MBA چیست؟

مخاطبین دوره MBA چیست؟

مدیر عامل: دکتر ایرج ایمانی

مدیر عامل: مخاطب نوین2

مدیر عامل: مخاطب نوین3

مدیر عامل: 7

مدیر عامل: 1

مدیر عامل: 1

مدیر عامل: 1

مدیر عامل: 1

مدیر عامل: 1

مدیر عامل: 1

مدیر عامل: 1

مدیر عامل: 5

مدیر عامل: 5

مدیر عامل: 5

مدیر عامل: 5

مدیر عامل: 5

مدیر عامل: 5

شرایط ثبت نام

علاقه مندان برای ورود به دوره باید شرایط زیر را داشته باشند

  • شرط اول این است که حتما پول بدهید و طبیع هست
  • شرط دوم برای این است که فقط مدیران بیایند
  • شرط سوم فقط اینکه کلاس ها تا دو سال طول خواهد کشید
  • شرط اول این است که حتما پول بدهید و طبیع هست
  • شرط دوم برای این است که فقط مدیران بیایند

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی


زمان برگزاری این دوره: ۱۴۰۰/۲/۱

دفتر جذب کاشان

کاشان، بلوار دانش، ابتدای دانش ۲۱، ساختمان بیمه کارآفرین، طبقه سوم

تلفن: 031-55414488

همراه: 09130824488

info@novin-tejarat.ir ثبت نام آنلاین